Skorzystaj z naszej pomocy

Ubezpieczenie przyczepki kempingowej

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Męczą Cię wakacje w hotelach, allinclusiv i inne atrakcje biur podróży? Może w tym roku urlop spędzisz nieco inaczej. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się podróże z przyczepkami kempingowymi i kamperami. Jest to idealny sposób na przeżycie niesamowitej przygody. Sprawdź co musisz wiedzieć w kwestii bezpieczeństwa. Jak wygląda ubezpieczenie przyczepki kempingowej?

Czy wiesz, że przyczepka kempingowa tak samo jak samochód musi być objęta obowiązkowym ubezpieczeniem OC.  Polisa OC chroni kierowcę przed finansowymi konsekwencjami, gdy to on jest sprawcą zdarzenia drogowego. Oznacza to, że odszkodowanie poszkodowanemu wypłaci Twój ubezpieczyciel.

Eksperci Szybkiepolisy.pl przypominają, że w przypadku ubezpieczenia bardzo ważna jest ciągłość w ochronie ubezpieczeniowej. Dotyczy to również tych przyczepek, które od lat stoją nieużywane lub stają się „altankami” na ogródkach działkowych.

Czy dostępne jest dodatkowe ubezpieczenie przyczepki kempingowej?

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenie OC możesz również skorzystać z innych produktów ubezpieczeniowych jak NNW, AC lub Assistance.

Polisa AC oznacza, że ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie za zniszczenie przyczepy (np. zarysujesz ją, lub uderzyć w lampę itd.). W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się ubezpieczenie AC od wszystkich ryzyk. Warto zainwestować w Autocasco, gdy wybierasz się w dłuższą podróż i zamierzasz nocować na polach kempingowych.

Wyjazdy z przyczepką kempingową lub amperem to duża przyjemność i przygoda. Od Ciebie zależy kiedy i gdzie będziesz robić postój oraz sam ustalasz kierunek podróży. Niestety czasem w trasie może dojść do awarii, która skutecznie może unieruchomić pojazd. Przydatna może okazać się pomoc assistance. W tym przypadku zwróć szczególną uwagę na zakres ochrony i limitu ustalone przez ubezpieczyciela.

Jesteś ciekaw ile kosztuje ubezpieczenie przyczepki kempingowej. Sprawdź cenę już dziś. Szybkiepolisy.pl porównają i sprawdzą dla Ciebie składki we wszystkich firmach. Doradzimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie. Po więcej szczegółów wejdź na www.szybkiepolisy.pl lub zadzwoń 732 707 777. Szybkiepolisy.pl to gwarancja najlepszej polisy na rynku.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Przeczytaj więcej

Zderzenie z leśną zwierzyną... Czytaj więcej
NNW w szkole – nie obowiązkowe Czytaj więcej
Błędy popełniane przy zakupie polisy OC Czytaj więcej
Jak ubezpieczyć jednoślad Czytaj więcej
Wymiana opon = większe bezpieczeństwo Czytaj więcej
Ubezpieczenie OC rolnika Czytaj więcej
Ubezpieczenie OC a Zielona Karta... Czytaj więcej
Krótkoterminowe assistance za granicą Czytaj więcej
Wyższe mandaty – nawet do... Czytaj więcej
Co z ubezpieczeniem OC i AC poprzedniego... Czytaj więcej